Ogólnopolski Katalog Organizacji Pożytku Publicznego

Partnerzy portalu  

  • przypinka.pl - od 2009 roku zajmujemy się produkcją przypinek, znanych także jako buttony, badge, piny lub po prostu znaczki na agrafce. Przez lata rozwijaliśmy się poszerzając gamę produktów (m.in. nadruki na kubkach i koszulkach) oraz doskonaląc technikę produkcji, aby sprostać oczekiwaniom naszych wymagających klientów. Wykonywane przez nas gadżety są doskonałym uzupełnieniem akcji promocyjnych, towarzyszą różnym wydarzeniom, imprezom, rocznicom. Fundacje, które chętnie z nami współpracują z powodzeniem sprzedają je w swoich sklepikach lub rozdają je jako cegiełki lub fanty w loteriach.

  

  • katalogprzedsiebiorstw.pl- To wyszukiwarka firm i instytucji, która stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiebiorstwach działających w polskich warunkach gospodarczych. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz każdego regionu w Polsce.

   

  •  rekomendowanefirmy.pl - Nasz portal to źródło pozytywnej informacji o przedsiębiorcach, którzy wykonują profesjonalnie swoje usługi i terminowo regulują swoje zobowiązania. Ułatwiamy kontakty biznesowe z Kontrahentami, jak również dbamy o pozytywny wizerunek Firm. Cenimy sobie niezawodność, rzetelność, profesjonalizm i przedsiębiorczość.

« powrót do: O nas