Ogólnopolski Katalog Organizacji Pożytku Publicznego

Nasza Misja

"SEKRETEM ŻYCIA JEST DAWANIE"

Anthony Robbins

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak olbrzymi wpływ masz na otaczający Cię świat? Że od Twojej decyzji może zależeć to czy czyjeś życie lub zdrowie zostanie uratowane?, że dzięki Tobie gdzieś na drugim końcu Polski jakieś dziecko nie pójdzie głodne spać?, albo, że ginący gatunek zwierząt lub roślin zostanie ocalony?

A gdybym Ci powiedział, że aby pomóc nie potrzebujesz prawie żadnej wiedzy, umiejętności, nie musisz również dzielić się swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi. Uwierzyłbyś?

Otóż wystarczy, że raz w roku wypełniając swoje roczne zeznanie podatkowe wskażesz jedną z Organizacji Pożytku Publicznego i Sam zdecydujesz o tym jak zostanie wykorzystane 1% Twojego podatku.

Misją portalu jest zachęcenie Cię do samodzielnego decydowania o przeznaczeniu

1% Twojego podatku.

Możesz Sam poprzez wskazanie jednej z Organizacji Pożytku Publicznego zdecydować o tym, na jaki cel zostanie przekazana i w jaki sposób wykorzystana część płacona przez Ciebie podatku. Na stronach portalu znajdziesz kompletne informacje o sposobie przekazania 1% swojego podatku, a także wybierzesz Organizację Pożytku Publicznego, której warto powierzyć 1% podatku. W naszej WYSZUKIWARCE znajdują się Organizacje Pożytku Publicznego, którym możesz podarować 1% swojego podatku.

Hubert Sadłocha

 

 

 


« powrót do: O nas