Ogólnopolski Katalog Organizacji Pożytku Publicznego

O nas

Partnerzy portalu

   przypinka.pl - od 2009 roku zajmujemy się produkcją przypinek, znanych także jako buttony, badge, piny lub po prostu znaczki na agrafce. Przez lata rozwijaliśmy się poszerzając gamę produktów (m.in. nadruki na kubkach i koszulkach) oraz doskonaląc technikę produkcji, aby sprostać oczekiwaniom naszych wymagających klientów. Wykonywane przez nas gadżety są doskonałym ... więcej »

Nasza Misja

"SEKRETEM ŻYCIA JEST DAWANIE" Anthony Robbins Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak olbrzymi wpływ masz na otaczający Cię świat? Że od Twojej decyzji może zależeć to czy czyjeś życie lub zdrowie zostanie uratowane?, że dzięki Tobie gdzieś na drugim końcu Polski jakieś dziecko nie pójdzie głodne spać?, albo, że ginący gatunek zwierząt lub roślin zost ... więcej »

O naszym Portalu

  Portal internetowy jest Ogólnopolskim Katalogiem Organizacji Pożytku Publicznego: (Fundacji, Stowarzyszeń, Towarzystw, Związków, Klubów) Katalog znajduje się pod adresami internetowymi: www.fundacje.org www.fundacje.com.pl www.jedenprocentpodatku.org www.organizacjepozytkupublicznego.pl www.organizacjepozytkupublicznego.com.pl Dzięki ... więcej »

Nasi zadowoleni Klienci

Oto lista naszych zadowolonych klientów: Organizacje Pożytku Publicznego   CARITAS DIECEZJI TARNOWSKIEJ, DOLNOŚLĄSKA FUNDACJA ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA, FUNDACJA BĄDŹ CZŁOWIEKIEM, FUNDACJA CHCĘ ŻYĆ, FUNDACJA DLA DZIECI POKRZYWDZONYCH LOSOWO, FUNDACJA DOBROCZYNNOŚCI, ... więcej »

Polityka prywatności

Ochrona prywatności naszych Klientów jest naszym obowiązkiem. Dbamy o to, aby nasze działania były zgodne z przepisami o ochronie danych osobowych, w szczególności z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu ... więcej »

Zgłoś błąd

Codziennie dokładamy starań, aby prezentowane przez nas dane były aktualne i rzetelne. Jeśli jednak zauważyłeś jakiś błąd na naszej stronie, lub dane teleadresowej jednej z Organizacji są nieaktualne, prosimy o opisanie problemu. W tytule wiadomości proszę zaznaczyć BŁĄD. fundacje@fundacje.org więcej »

Nie chce mi się czytać...to zbyt skomplikowane

Nie musisz znać się na programowaniu, HTML, kodzie strony... Od tego są nasi informatycy.   Aby utworzyć PROFIL PREMIUM PREZENTACJA kliknij poniższą ikonę, my zajmiejmy się wszystkim. Potrzebujemy tylko pełną nazwę Organizacji Pożytku Publicznego oraz numer KRS       Całkowity koszt przygotowania oraz rocznej emisji PROFILU PREMIUM PREZENTACJA wynosi ... więcej »